Sandy Beach Hotel - Manavgat, Antalya

SANDY BEACH OTEL

Sandy Beach Otel ayrıcalıklarıyla Antalya Side’de denize sıfır konumda bir doğa cenneti.

Antalya, Side-Kumköy Mevkii`nde bulunmaktadır. Tesis, havaalanına 65 km, Side merkezine 1,5 km, Manavgat merkezine 8 km, barlar sokağına 5 km, otogara 8 km uzaklıktadır. 1996 yılında hizmete açılan Sandy Beach Otel, 2015-2016 yıllarında yenilenmiştir.

Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi...

Otelimiz denize sıfır konumda inşa edilmiş ve görülmeye değer bir Akdeniz manzarasına sahiptir. Amacımız hizmet kalitesinde kendinizi evinizdekinden de öte bir rahatlıkta hissettirmek ve unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlamaktır. Tüm ekibimiz Akdeniz’in en muhteşem kıyısında, Sandy Beach’ in huzurlu ortamında size unutulmayacak anılar kazandırmaktan mutluluk duyacaktır.

6 bloktan oluşan otelimizde, standart (228), aile (31) ve ekonomi (2) odaları olmak üzere toplam 261 oda bulunmaktadır. Yeterli büyüklükte havuza sahip olan Otelimizin yumuşak ve ince kumdan oluşan kendine ait bir plajı bulunmaktadır. Plajımızda otelimize ait şezlong ve şemsiyeler ücretsizdir.

Haftanın altı günü animasyon ekibimizle aktivitelere katılabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca otelimiz içerisindeki oyun odası, fitness center, sauna ve hamamdan faydalanabilirsiniz. 04 – 11 yaş arası küçük misafirlerimiz için mini kulüp ve çocuk bahçesinin yanı sıra, çocuk havuzu ve çocuk animatörümüz eşliğinde, sahil oyunları, boyama gibi eğlenceli oyunlar 10:00-17:00 (12:00-14:00 öğle molası) saatleri arası yapılmaktadır. Ücretsiz bebek yatağı servisi,restoranda bebek sandalyesi mevcuttur.

Sandy Beach Hotel - Manavgat, Antalya

SANDY BEACH HOTEL

ADRES

Side Mahallesi, Asteria Sk. 07330 Manavgat/Antalya

ÇAĞRI MERKEZİ

Menu

 

Travelers Choice 2022Holiday Check

Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır. Kodlama : Art-In Systems